d250

Martin Dvořák

Fotograf, skaut, dobrodruh, publicista

d100

Martin Dvořák

Fotograf, skaut, dobrodruh, publicista

Z vesnice do velkoměsta

aneb kdo vlastně jsem…

Většinu mého života jsem prožil v poklidném městě Habartově, které leží na západě Čech. Když jsem sfoukl 18 svíček na dortu, přestěhoval jsem se do Prahy. Ani po čtyřech letech se mi nepodařilo stát se pražákem a na oslovení „náplavka“ jsem si  zvykat nechtěl. A tak jsem vyrazil zase někam jinam – zkusil jsem se přestěhovat do Plzně. A zde, v Plzni, to zatím vychází.

Mnozí o mne říkají, že to, co neumím se jistě naučím. Pracuji jako vývojový technik pro firmu MBtech Bohemia v Plzni. Skauting mi otevřel cestu v mnoha oblastech.  Zároveň ani síla médií a sociálních sítí přede mnou nebyla úplně schována a tak se snažím dělat PR skautům z Karlovarského kraje.
V Plzni jsem spustil projekt Humans of Pilsen / Lidé z Plzně a ačkoliv zrození nápadu vzniklo u piva, máme docela úspěch. Tým fotografů se pomalu rozrůstá a s počtem fotografů roste i počet fanoušků na stránce. V neposlední řadě jsem jeden z devíti lidí, kteří organizují největší skautský festival v České Republice Obrok 2017.

Pak také běhám všude možně, většinou i s foťákem. Když už jsem byl u toho běhání – do konce roku 2017, chci uběhnout půlmaraton

Pošli mi mesidž